€ 10 € netto (na rękę)

Niemcy praca przy sprzątaniu mieszkań, biur Frankfurt nad Menem bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Minimum 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 marca 2016 03:15

Aktualne ogłoszenie dla kobiet – dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu obiektów takich jak mieszkania, klatki schodowe czy biura we Frankfurcie nad Menem. Oferta bez języka niemieckiego z płatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: sprzątaczka

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Zarobki: 10 euro netto/h

Zadania:

Poszukuje kobiet do sprzątania mieszkań , klatek schodowych, biur we Frankfurcie.

Wymagania: rzetelność , chęć do pracy , sumienność.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

Mail: mk.reinigung@gmx.de

ID ogłoszenia: 17456ef16a800e85

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca przy sprzątaniu mieszkań, biur Frankfurt nad Menem bez języka”

  1. Jestem zainteresowana praca, posiadam doswiadczenie, obecnie jestem w Dortmundzie.Nr tel.781 373 126

  2. Jestem zainteresowana pracą z zakwaterowaniem, posiadam wieloletnie doświadczenie.
    Nr. tel. 0048 601 078 808.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Glanzw
  • Zarejestrowany od: 20 marca 2016

Inne przedmioty dodane przez Glanzw

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Glanzw »