€ 9 euro /h brutto (dzienna zmiana)

Niemcy praca przy sprzątaniu obiektu handlowego bez języka Kolonia od czerwca 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2015 02:28

Od zaraz dla galerii handlowej z Kolonii poszukujemy sprzątaczek. Legalna praca w Niemczech przy sprzątaniu bez języka niemieckiego. Pracodawca oczekuje minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: sprzątaczka
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 9 euro/h brutto (koordynatorka z j. niemieckim 12 euro/h)
Liczba miejsc: 4 (+ 1 osoba z językiem niemieckim)
Start: czerwiec 2015

Zadania:
Praca przy kompleksowym sprzątaniu obiektu handlowego w Kolonii. Do zadań osób zatrudnionych będzie należało sprzątanie powierzchni ogólnodostępnej dla klientów i toalet, jak również pomieszczeń technicznych, biur itp. Część pracy wykonywana będzie z wykorzystaniem ręcznej maszyny czyszczącej.

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie przy sprzątaniu obiektów
- pracowitość, brak nałogów, dokładność, uczciwość
- gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
- w przypadku koordynatorki wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- możliwość podjęcia pracy od początku czerwca 2015
- gotowość do pracy na zmianę nocną, jeśli będzie taka konieczność

Oferujemy:
- bezpłatne zakwaterowanie na czas pierwszych dwóch miesięcy
- pomoc związaną z formalnościami
- po okresie próbnym możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony z lepszymi warunkami finansowymi
- brak opłat za rekrutację
- opieka polskiego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzątanie/06/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 48755591ac7d7888