€ do ustalenia

Niemcy praca przy wykończeniach na budowie jako malarz tapeciarz Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 maja 2015 00:19

Dam pracę w Niemczech na budowie przy malowaniu i tapetowaniu. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem przy wykończeniach. Na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:
Przed rozpoczęciem prac budowlanych pracownik musi zabezpieczyć okna, podłogi, itp.
Konieczne jest przygotowanie odpowiednie ścian, usunięcie starej farby, tapety, wyrównanie ścian.
Pracownik będzie musiał zagipsować szczeliny czy pęknięcia.
Malowanie ścian odbywa się za pomocą wałka lub pędzla.
Osoba zatrudniona będzie tapetowała ściany z użyciem tapet z włókna szklanego i papierowego.
Obowiązkiem będzie wygładzanie tapety.
Niezbędnym elementem pracy jest posprzątanie po sobie, zciągnięcie folii i kartonów zabezpieczających oraz umycie narzędzi.

Oczekiwania:

  • koniecznie kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim samochodem
  • umiejętność pracy zgodnie z nowoczesnymi technikami budowlanymi
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy przy tapetowaniu

Oferta:

  • praca dla najlepszych pracowników budowlanych
  • wysokie stawki godzinowe
  • miejsce zamieszkania zorganizowane jest przez pracodawcę
  • uczciwa umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem pracy
  • ubezpieczenie oraz składki
  • wsparcie w kwestii zorganizowania kwatery

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 406555f973bc0ab9