€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa 2017 przy zbiorach truskawek bez języka Lüdinghausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lüdinghausen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2017 02:21

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie na plantacji z Lüdinghausen na sezon 2017 dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Lüdinghausen, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zrywanie owoców, sortowanie oraz zdawanie w odpowiednie miejsca

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • elastyczność, dyspozycyjność
  • chęć podjęcia fizycznej pracy sezonowej
  • mile widziane doświadczenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość zabrania odpowiedniej odzieży oraz różnego rodzaju kremów, kapeluszy do pracy w deszczu oraz na pełnym słońcu

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech dla par, grup
  • zamieszkanie w cenie 4 euro za dzień
  • zatrudnienie na sezon 2017
  • w jednej przerwie możliwość wykupienia ciepłego obiadu w cenie 3,60 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail na adres podany poniżej:

  • boecker@forstmannshof.de

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-truskawek-2017-ludinghausen/

ID ogłoszenia: 184586d027f8e7c3