€ 9,19/h brutto

Niemcy praca sezonowa 2019 przy zbiorze truskawek Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 04:26

Oferujemy zatrudnienie na rok 2019 przy zbiorze truskawek na plantacji z Bremen. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech także bez znajomości języka. Mile widziani studenci i osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów

Miejsce zatrudnienia: okolice Bremen, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,19 euro brutto na godzinę pracy plus premie dla osób mających dobre wyniki

Okres zatrudnienia: od maja do końca lipca 2019

Zakres zadań:

  • praca polega na zbiorze truskawek na polu i pakowaniu ich do skrzynek

Oczekiwania:

  • dostępność w podanym terminie
  • wytrzymałość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • pracowitość
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • bardzo dobre stawki godzinowa
  • zatrudnienie na sezon 2019
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w 2-3 osobowych pokojach za 3,50/doba
  • możliwość korzystania z rowerów aby pojechać do najbliższej miejscowości na zakupy
  • wspólną, wyposażoną kuchnię oraz TV

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • truskawki-pracade@wp.pl

źródło: https://www.olx.pl/oferta/praca-sezonowa-przy-zbiorze-truskawek-dla-studentow-gospodyn-domowych-CID4-IDutZyD.html#ec35fa6084

ID ogłoszenia: 8255bcb5c2a1d3eb