€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa 2020 bez języka przy zbiorze szparagów, truskawek, malin Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geiselhöring
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 października 2019 04:52

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech na rok 2020 przy zbiorach szparagów, malin oraz truskawek. Bez znajomości języka zatrudnienie w rejonie Geiselhöring.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzyw i owoców

Zatrudnienie: na sezon 2020

Miejsce zatrudnienia: Geiselhöring, Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorze warzyw, owoców oraz ich sortowaniu na hali
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór malin, truskawek i szparagów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od marca/kwietnia 2020
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na autobusy

Zapewniamy:

  • pracę sezonową najwcześniej do podjęcia od marca/kwietnia 2020
  • w okresie wakacyjnym oferujemy zatrudnienia dla studentów
  • pracę na umowie bezpośrednio podpisanej z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerami:

  • 0049 171 55 11250 oraz 0049 9423 9 433564

Dzwonić można od poniedziałku do piątku.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-sezonowa-w-niemczech-2020-CID4-IDC1pT2.html

ID ogłoszenia: 5905dac7de3c878f