€ 9,60

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach borówki na wakacje 2021 Selfkant – Havert

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Selfkant - Havert
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2021 02:52
  • Wygasa: 23 dni, 10 godzin

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od lipca na wakacje 2021 przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Selfkant – Havert.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Selfkant – Havert, Niemcy

Pensja: 9,60 euro na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od lipca 2021 do września 2021

Opis stanowiska pracy:

  • ręczna praca przy zbiorze borówki
  • owoce są bardzo wrażliwe na zmiany pogodowe, dlatego pracę wykonuje się jedynie gdy jest sucho

Oczekiwania:

  • delikatność
  • posiadanie statusu studenta lub gospodyni domowej

Zapewniamy:

  • sezonowe zatrudnienie od lipca 2021
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • przeszkolenie pracownicze
  • 2 razy w tygodniu pracodawca zapewnia przejazd do sklepów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą sezonowej pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • anna@spargelhof-hensgens.de

więcej informacji:

www. Spargelhof-Hensgens.de

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorze-borowki-amerykanskiej-2021-selfkant-havert/

ID ogłoszenia: 309606dcc363ada0

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.