€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach szparagów Hannover 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 października 2014 00:41

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów w gospodarstwie rolnym w Hannoverze. Oferta od marca-kwietnia 2015 dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Miejsce pracy: Hannover

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach szparagów.
  • Mężczyźni odpowiedzialni będą za pracę przy ich wycinaniu i pakowaniu.
  • Kobiety zajmować się będą wykonywaniem zadań na hali produkcyjnej przy sortowaniu i pakowaniu szparagów.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od marca lub kwietnia do czerwca 2015
  • pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów na 3 miesiące – kwiecień, maj i czerwiec
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie CV.

Czekamy na Twoje zgłoszenie, prosimy zadzwonić.

Twój zespół z Schindler Früchtehof

Früchtehof Schindlera
Schindler Mertens Alicja
W Schlattmann 21, 27333 WarpeTel: +49 (0) 50 22-81 71
Faks: +49 (0) 50 22-16 12 info@fruechtehof-schindler.de

ID ogłoszenia: 29543e2068f3256

5 Odpowiedzi na “Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach szparagów Hannover 2015”

  1. 502 562 078

  2. Jestem osoba dyspozycyjna i gotowa podjąć prace od zaraz.Należę do osób pracowitych i sumiennych. Proszę o kontakt tel.792920059

  3. jestem zainteresowany 609936858

  4. jestem zainteresowana proszę o kontakt na e-mail patutinka88@o2.pl

  5. praca100 na 6 marca 2015 @ 16:52

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam