€ 9,50/h

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach warzyw kwiecień 2021 Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cappeln
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2021 04:02

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2021 dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Cappeln przy zbiorach i sadzeniu warzyw. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów warzyw

Lokalizacja: Cappeln, Niemcy

Pensja: 9,50 euro na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy:

  • bezpieczne i nieograniczone środowisko pracy
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sadzenie, zbiór oraz sortowanie warzyw
  • zadania wykonywane są na hali i na polu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy nieopodatkowanej na okres 2 miesięcy z opcją przedłużenia
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w 4 osobowych pokojach z łazienką, lodówką oraz internetem, koszt to 8 euro/os/doba
  • na terenie firmy sklep
  • ubezpieczenie
  • opieka lekarska na czas trwania umowy
  • na miejscu są środki z płynami do dezynfekcji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • tel.49(04478)9480 41
  • lub mailowo, na adres: pl@maehlmann-gemuesebau.de

W celu przyspieszenia rekrutacji, prosimy w aplikacji zamieścić następujące informacje:

  • imię, nazwisko, adres, data urodzenia, telefon do kontaktu, termin dostępności, posiadane uprawnienia – np. prawo jazdy na jakie kategorie, czy są uprawnienia na wózek widłowy

Adres:

Mählmann Gemüsebau GmbH
Im Siehenfelde 13
49692 Cappeln

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-sadzeniu-i-zbiorach-warzyw-w-cappeln-od-kwietnia-2021/

ID ogłoszenia: 2896006ab73eb427

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach warzyw kwiecień 2021 Cappeln”

  1. Mariusz@82 na 23 stycznia 2021 @ 20:26

    Witam aktualne jest praca Niemcy