€ 8,84/h brutto

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorze warzyw Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 października 2018 03:38

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla par i panów przy sadzeniu i zbiorze warzyw. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka 2018.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzyw

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,84 euro brutto na godzinę pracy co daje w przeliczeniu 6,30 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy zbiorach i sadzeniu warzyw – sałaty, kapusty, rzodkiewki, porów, marchwil
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość zabrania ze sobą odpowiedniej odzieży
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • wysokie zmotywowanie
  • dostępność na minimum 3 miesiące

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • praca w wymiarze około 50 do 60 godzin tygodniowo
  • pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych lub mieszkaniu w cenie 3 euro dziennie
  • możliwość pobierania zaliczek po tygodniu
  • w cenie 650 zł pracownik może wykupić pakiet full care, w którego skład wchodzi polisa, bilet oraz wsparcie biura
  • pościel

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 13 4463295 lub 782745508

źródło: http://pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty/19/sadzenie_i_zbior_warzyw__wtorki_i_piatki

ID ogłoszenia: 8085bb1397be1255