€ 4500-9000 PLN/mc

Niemcy praca sezonowa bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz 2020 Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Westfalia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2020 03:51

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy kwiatach. Zatrudnienie 2020 w Westfalii w ogrodnictwie także bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Pensja: od 4500 do 9000 PLN miesięcznie

Lokalizacja: Westfalia – niedaleko Venlo, Niemcy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w ogrodnictwie przy kwiatach – storczykach, wrzosach, daliach, różach itp.
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sadzenie cebulek, przygotowywanie kompozycji, nadzór nad nawadnianiem, przesadzanie, ścinanie, pakowanie oraz przygotowywanie do transportu

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • darmowy transport pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • zatrudnienie od zaraz
  • zwrot kosztów za przejazd busem do Niemiec
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w wyposażonych domkach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny.

Dzwonić można w dni robocze od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

+48 95 757 97 57 lub +48 95 757 09 90

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-bez-jezyka-2020-westfalia/

ID ogłoszenia: 5515edccfc019d2d