€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka zbiory szparagów Hannover 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2015 01:13

Oferujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze szparagów. Zatrudnienie w Hannoverze dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Lokalizacja: okolice Hannoveru, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Czas trwania umowy: od marca/kwietnia do czerwca 2016

Opis stanowiska:

  • praca sezonowa przy zbiorze szparagów
  • panowie głównie pracują na polu i zajmują się wyciąganiem szparagów z kopczyków i pakowaniem
  • kobiety będą przydzielane do prac na hali przy ręcznym sortowaniu oraz pakowaniu szparagów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej
  • doskonała sprawność fizyczna
  • możliwość i chęć zatrudnienia sezonowego

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie sezonowe na 3 miesiące

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie CV.

fruechtehof.schindler@gmx.de [ogłoszenie nieaktualne]

Twój zespół z Schindler Früchtehof

ID ogłoszenia: 27556759314bcf09

4 komentarze na “Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka zbiory szparagów Hannover 2016”

  1. witam
    jestem zainteresowana ofertą pracy przy szparagach
    jestem dyspozycyjna posiadam prawo jazdy kat B
    doświadczenie przy pakowaniu szparagów zdobyłam pracując w Wielkiej Brytanii
    prosze o podanie adresu e-mail na który mogłabym przesłac swoja aplikacje

  2. Witam,Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy.Jestem energicznym 20 latkiem posiadam dobra wytrzymałość fizyczna .Prosze o podanie adresu e-mail na który mógłbym wysłać aplikację

  3. Witam, ja również jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy przy zbiorach szparagów
    Posiadam doświadzczenie przy szaragach na polu i na sortowaniu w Holandii.
    Prosze o adres e-mail abym mogła wysłac swoje CV.

  4. magdanowa25 na 12 stycznia 2016 @ 13:37

    Witam
    Jestem zainteresowana oferta pracy przy szparagach
    doświadzczenie zdobyłam z Niemczech przy pakowaniu i rozwożeniu szparagi po kieskach
    Prosze o adres e-mail na który mogłabym przesłać swoje aplikacje