€ na akord

Niemcy praca sezonowa dla 8 kobiet przy zbiorach bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2014 01:34

Gospodarstwo rolne poszukuje 8 kobiet do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na 6 tygodni. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek, porzeczek bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: akordowe, ok 2 kg za zebrany kg owoców- stawki różnią się od rodzaju owoców

Zatrudnienie dla 8 kobiet, możliwe aplikacje od grup

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą miały za zadanie zbierać owoce z upraw polowych.
  • Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym zajmującym się uprawą porzeczek, truskawek i innych owoców.

Oczekiwania:

  • zatrudnienie dla kobiet
  • oferta skierowana wyłącznie dla studentów lub osób które od początku roku nie były zarejestrowane w Urzędzie pracy
  • dobra kondycja
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • możliwość podjęcia pracy za granicą na 6 tygodni

Oferta:

  • praca sezonowa od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w grupach
  • zapewniony płatny nocleg, cena za dobę to 1,50 euro
  • zarobki zależne od ilości zbioru i od rodzaju owoców

Aplikacja:
Osoby chcące wziąć udział w aplikacji koniecznie muszą przedstawić zaświadczenie z UP o nie zarejestrowaniu w tym roku oraz od ZUS-u o nie pobieraniu żadnych świadczeń. Możliwość przedstawienia również zaświadczenia ze szkoły.

Zgłoszenia prosimy przesłać na adres: info@all-pl.de aby zgłoszenie było kompletne należy dołączyć CV wraz z aktualnym zdjęciem

źródło: http://www.praca4u.net/8-pan-do-prac-sezonowych-zbieranie-porzeczek-truskawek-id229834.html

ID ogłoszenia: 81253b92d8a22722