€ 260 euro/mc + zakwaterowanie + wyżywienie

Niemcy praca sezonowa dla opiekunki dziecięcej od kwietnia 2014 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6-12 miesięcy
  • Opublikowany: 3 marca 2014 00:49

Niemiecka rodzina z Berlina zatrudni opiekunkę dziecięcą jako au pair. Praca w Niemczech od kwietnia 2014 przy opiece nad dziećmi z zakwaterowaniem, wyżywieniem.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Lokalizacja: Berlin

Termin: start od kwietnia 2014

Zarobki: 260 euro

Zadania:

  • Osoba zatrudniona w charakterze au pair będzie miała za zadanie opiekować się 2 dzieci w wieku 2 i 5 lat.
  • Do zadań należeć będzie przygotowywanie posiłków dla dzieci, zabawa oraz prace domowe które zleci pn/pani domu.

Oczekiwania:

  • wiek pomiędzy 18-30 lat
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • obowiązkowe będzie doświadczenie w pracy z dziećmi
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres od 6 do 12 miesięcy w Niemczech

Oferta:

  • kontrakt na 6 do 12 miesięcy
  • Praca przez 30 h tygodniowo
  • zamieszkanie oraz wyżywienie zapewnia niemiecka rodzina
  • zapewniony miesięczny bilet- bezpłatnie na komunikację miejską
  • możliwość korzystania z kursu językowego
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Prosimy przesyłać zgłoszenia na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl

źródło: http://pracawita.pl/oferta-pracy,178798,praca-au-pair-berlin-rodzina-z-2-dzieci-kwiecien-2014.html

ID ogłoszenia: 2995313a0afca1d3