€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa dla par bez języka przy zbiorach truskawek od zaraz Jork 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Jork
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 czerwca 2021 02:22

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla par i kobiet przy zbiorach truskawek w szklarni. Zatrudnienie od zaraz w rejonie Jork także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek

Miejsce zatrudnienia: okolice Hamburga – Osterladekop 49, 21635 Jork, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w pozycji stojącej w szklarniach przy zbiorach truskawek

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • NIE wymagana znajomość języka

Oferujemy:

  • ze względów kwaterunkowych zatrudnienie wyłącznie dla kobiet i par
  • pracę w polskojęzycznym zespole
  • wynagrodzenie godzinowe i na akord
  • pracę 6-7 dni w tygodniu
  • na miejscu zapewniony nocleg na terenie firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt

telefon: +49 15 1718 263 13 – WIADOMOŚCI SMS BĘDĄ IGNOROWANE

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-niemcy-zbior-truskawek-CID4-IDJceSb.html

ID ogłoszenia: 73960bfb6a838197