€ na akord

Niemcy praca sezonowa na plantacji przy zbiorach truskawek od maja 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: ok. 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2015 01:54

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków na plantacji przy zbiorze owoców miękkich (truskawek). Ogłoszenie bez znajomości języka do podjęcia od maja 2016.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Rövershagen, Niemcy

Wynagrodzenie: stawki akordowe

Start: od maja 2016

Obowiązki:

  • pracownicy zbierają owoce miękkie z pola i układają je w skrzynkach
  • konieczne będzie przesortowanie zbioru
  • skrzynki odbieranie są przez brygadzistów, dzięki czemu pracownicy mają więcej czasu na zbieranie

Wymagania:

  • dobre zdrowie fizyczne
  • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w podobnej pracy
  • brak problemów z wypracowywaniem norm godzinowych w wysokości ok. 10-11kg
  • szybkość, energiczność
  • dyspozycyjność od maja 2016

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach, legalna praca
  • praca 7 dni w tygodniu
  • bardzo dobre warunki zakwaterowania, nieodpłatny parking, miejsce z wifi
  • zamieszkanie zorganizowane jest w cenie 10 euro na dobę – w tym zawarte jest również śniadanie oraz obiad
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbiory-truskawek-od-maja-2016-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-rovershagen/

ID ogłoszenia: 1125668561f86185