€ na akord

Niemcy praca sezonowa od czerwca 2016 przy zbiorach truskawek bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neubrandenburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2015 01:59

Poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Neubrandenburgu dla Polaków bez znajomości języka od czerwca 2016.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Lokalizacja: okolice Neubrandenburg

Wynagrodzenie: stawki akordowe

Start: praca od czerwca 2016

Obowiązki:

  • fizyczna praca polowa związana ze zbiorem dojrzałych truskawek na polu
  • dzień rozpoczyna się na plantacji o 5 tej rano i zbiory trwają do ok 13-15 – w zależności od możliwości pracowników
  • konieczność wypracowywania narzuconych norm

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • zdyscyplinowanie, pracowitość
  • brak nałogów – na plantacji nie można palić papierosów
  • punktualne stawianie się na zbiórkach
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie
  • konieczność wypracowywania limitów godzinowych

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu
  • możliwość pobierania zaliczek po przepracowaniu każdego tygodnia
  • przerwy według własnego uznania
  • zapewnione płatne zamieszkanie w cenie 5,50 euro dziennie, w cenie wliczony jest również ciepły posiłek w tracie pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane pracą sezonową przy zbiorach truskawek od czerwca 2016 prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca sezonowa- zbiór truskawek, Neubrandenburg. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-zbiory-truskawek-od-czerwca-2016-neubrandenburg/

ID ogłoszenia: 44563a3270631db

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa od czerwca 2016 przy zbiorach truskawek bez języka”

  1. damianekkk na 7 listopada 2015 @ 03:06

    Witam jestem zainteresowany pańską ofertą. Nie posiadam jakiegokolwiek doświadczenia.Mam 18 lat. Jestem ambitny,sprawny fizycznie i mam wielki zapał do pracy. Pracę mogę zacząć od zaraz. Oto mój nr 661671742 bądź mail damianpolak111@gmail.com. Czekam na odpowiedź i gorąco pozdrawiam.