€ na akord

Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorach warzyw z pola okolice Lipska

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca października 2015
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 września 2015 01:54

Pilnie poszukujemy pracowników do zbioru warzyw w gospodarstwie rolnym z okolic Lipska. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów warzyw

Miejsce zatrudnienia: okolice Lipska, Niemcy

Zarobki: obowiązują stawki akordowe

Termin: od zaraz, zatrudnienie do końca października 2015

Opis stanowiska pracy:

  • Praca fizyczna na polu przy zbiorach warzyw takich jak: cukinia, kalafior, dynia.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i pozostania w Niemczech do końca października 2015
  • energiczność, pracowitość
  • posiadanie odpowiedniej odzieży na różne możliwości pogodowe
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów z wypracowywaniem narzuconych norm dziennych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe do końca października 2015
  • pomoc pracownika polskiego pochodzenia
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie na czas trwania umowy
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec
  • praca od zaraz

Aplikacja:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres:
ganztagsberuf@eclipso.de z dopiskiem: 17/10/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-warzyw-z-upraw-polowych-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 80055f95b02b43ca