€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Straelen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 października 2019 04:08
  • Wygasa: 21 dni, 8 godzin

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach w ogrodnictwie bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Straelen od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Miejsce zatrudnienia: Straelen – Westfalia, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca w ogrodnictwie przy kwiatach – pelargoniach, daliach, różach, storczykach, wrzosach, chryzantemach i innych
  • obowiązkiem będzie pielęgnacja, sadzenie, przesadzanie, przygotowywanie kompozycji, pakowanie, sortowanie i przygotowanie do transportu

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, solidność
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie w domkach
  • bezpłatne dojazdy do pracy
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • przyjazną atmosferę
  • pomoc w organizacji wyjazdu

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerami:

  • + 48 95 757 97 57 lub + 48 95 757 09 90

źródło: www.olx.pl/oferta/kwiaty-niemcy-przy-granicy-z-holandia-mezczyzni-kobiety-CID4-IDATcup.html

ID ogłoszenia: 1335d9e195e66af4

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.