€ 8,60 euro brutto/h

Niemcy praca sezonowa od zaraz ogrodnictwo przy sadzonkach w szklarni 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2-3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lipca 2017 01:21

Oferujemy zatrudnienie od lipca 2017 w szklarni przy sadzonkach i warzywach. Sezonowa praca Niemcy od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na około 2-3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce: Niemcy
Czas trwania umowy: około 2 do 3 miesięcy
Stawka godzinowa: 8,60 euro brutto na godzinę co daje około 6,20 euro netto
Start: od 18 lipca 2017

Zakres zadań:

  • praca przy sadzonkach roślin ozdobnych, warzyw oraz ziół
  • praca wykonywana będzie w szklarni
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn
  • inne zadania zlecane przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • zdolność obsługiwania skomputeryzowanych maszyn
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy przy maszynach i szklarniach
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość
  • możliwość wykonywania pracy fizycznej
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie posiadanie uprawnień i doświadczenia w pracy przy obsłudze wózka widłowego

Zapewniamy:

  • pracę do 50 godzin w tygodniu
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 3,71 euro za dobę
  • ubezpieczenie
  • w cenie 500 zł pracownik ma możliwość wykupienia pakietu full care z biletem, polisą i wsparciem podczas kontraktu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie wiadomości na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem: Sadzonki warzyw NIEMCY

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/sadzonki-warzyw-niemcy-2/

ID ogłoszenia: 187596228c8a4c67

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa od zaraz ogrodnictwo przy sadzonkach w szklarni 2017”

  1. karolajnby na 12 lipca 2017 @ 07:25

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, jesteśmy studentami. Prosimy o kontakt.
    E-mail: karolinabernatowicz1@op.pl
    Tel: 791 156 440
    Możemy zacząć od zaraz, na e-mail wysyłam nasze CV, pozdrawiam.