€ 9,10/h netto

Niemcy praca sezonowa pracy zbiorach warzyw – pomidorów, ogórków Radebeul

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Radebeul
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 05:55

Oferujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw – pomidorów, ogórków, sałaty i kapusty. Ogłoszenie z Radebeul z podstawową znajomością języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Stawka godzinowa: 9,10 euro netto na godzinę pracy

Lokalizacja: Radebeul, Niemcy

Pensja: 9,10 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Umowa: od 1 lipca do 31 października 2018

Zakres zadań:

  • praca w rolnictwie, polegająca na pielęgnowaniu i zbiorach warzyw
  • zatrudnienie przy pomidorach, ogórkach, kapuście i sałacie

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • doświadczenie
  • zaangażowanie
  • znajomość warzyw i owoców

Zapewniamy:

  • w dni robocze zapewnione jest darmowy posiłek
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracę sezonową na podstawie umowy niemieckiej obowiązującej od 1 lipca do 31 października
  • umowę podpisaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • płatne zamieszkanie w 2 osobowych kontenerach mieszkalnych za 50 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, od poniedziałku do piątku od 10 do 16, pod numerem: +49 2173 99 39 144

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-ogorkow-pomidorow-radebeul/

ID ogłoszenia: 6175b18046884f39

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.