€ na akord

Niemcy praca sezonowa przy zbiorach truskawek bez języka od zaraz Schleswig-Holstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schleswig-Holstein
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: ok 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 czerwca 2014 02:31

Plantacja z truskawkami z Schleswig-Holstein poszukuje pilnie pracowników. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach truskawek bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik do zbiorów truskawek

Lokalizacja: Schleswig-Holstein

Wynagrodzenie: 0,5 euro za zebrany kilogram owoców oraz ewentualnie 6,4 euro/h przy wykonywaniu zadań dodatkowych. Zadaniami dodatkowymi może być pielenie owoców, zajmowanie się sadzonkami.

Obowiązki:

  • Głównym zadaniem będzie zbieranie owoców z upraw polowych.
  • Dodatkowo dla chętnych jest opcja wykonywania pielenia krzaczków, zajmowanie się sadzonkami.

Oczekujemy:

  • Pracodawca nie wymaga znajomości języka ani doświadczenia
  • dobra sprawność fizyczna
  • o aplikację prosimy wyłącznie osoby które spełniają tej warunek: nie są zarejestrowane w 2014 w UP, nie pracowały w tym czasie ani w Polsce ani w Niemczech oraz nie posiadają działalności gospodarczej.
  • samodzielne zorganizowanie sobie przejazdu do pracy i opłacenie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na okres 2 miesięcy

Oferta:

  • praca sezonowa na 2 miesiące
  • zorganizowane zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych na terenie plantacji. Koszt zakwaterowania to 7 euro na dobę, w koszt wliczone są codzienne śniadania oraz obiady
  • propozycja pracy bez znajomości języka i doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o przesyłanie zgłoszeń z CV i aktualnym zdjęciem na adres e-mail: praca@jeople.de
wiadomość należy zatytułować:”truskawki”

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21j8j9/

ID ogłoszenia: 575538793d4ce517

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa przy zbiorach truskawek bez języka od zaraz Schleswig-Holstein”

  1. Witamy. Jesteśmy Parą 28-22 Lata i jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ofertą. Dyspozycyjni i gotowi na ciężką pracę z doświadczeniem przy zbiorach Prosimy o kontakt dawidczykadrian@op.pl lub 667266106