€ 8,50/h

Niemcy praca sezonowa przy zbiorze szparagów i truskawek 2019 Nienhagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nienhagen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 listopada 2018 06:20
  • Wygasa: 25 dni, 7 godzin

Oferujemy zatrudnienie sezonowe w Nienhagen na rok 2019. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek i szparagów bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru

Lokalizacja: Nienhagen, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro – obowiązuje system akordowy i godzinowy

Zatrudnienie: na sezon 2018, w terminie od kwietnia do połowy czerwca

Zakres zadań:

  • od kwietnia do połowy czerwca – jest to termin, kiedy potrzebujemy chętnych do pracy przy zbiorach szparagów
  • od maja – praca polowa przy zbiorach i pakowaniu truskawek

Oczekiwania:

  • w przypadku pracy przy zbiorze szparagów konieczność zorganizowania sobie dojazdu na pole we własnym zakresie – pracodawca zwraca za paliwo

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe
  • brak opłat za pośrednictwo
  • pracownik zarabia w zależności od zaangażowania około 100 euro dziennie
  • zakwaterowanie zorganizowane jest w cenie 5 euro na dobę od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 501208906 lub 668438241

źródło: https://www.olx.pl/oferta/praca-sezonowa-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-CID4-IDxczfh.html#ec35fa6084

ID ogłoszenia: 1255be34532ce580

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.