€ 7 brutto/godz

Niemcy praca sezonowa przy zbiorze warzyw szparagów – Fellbach 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fellbach
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 grudnia 2014 02:09

Gospodarstwo rolne z Fellbach na rok 2015 poszukuje sezonowych pracowników chętnych do pracy w Niemczech przy zbiorze szparagów oraz innych warzyw. Możliwe zatrudnienie przy zbiorze truskawek i jabłek w późniejszym terminie.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Fellbach
Zarobki: 7 euro brutto za godzinę
Liczba pracowników sezonowych: 100
Start pracy: od marca

Zadania:
Fizyczna praca w polu polegająca na zbiorze warzyw – szparagów z wykorzystaniem specjalnie do tego celu przystosowanego noża. Wstępne selekcjonowanie warzyw oraz układanie w skrzynkach.

Wymagania:
- dobra kondycja, szybkość
- dyspozycyjność w podanym terminie
- doświadczenie przy szparagach mile widziane
- gotowość do ciężkiej pracy

Oferujemy:
- konkurencyjną stawkę godzinową
- możliwość pracy na nadgodziny oraz 6 dni w tygodniu
- zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych z sypialnią oraz węzłem sanitarnym (koszt 4,50 euro za dobę)
- możliwość wykupienia codziennych obiadów w kwocie 5 euro za dobę

Jak skontaktować się z gospodarstwem?

Kontakt drogą mailową w języku niemieckim – info[at]fruechtle.com.
Tel. (tylko język niemiecki) 049 711 5360777,

źródło: pracasezonowa-w-niemczech.pl

ID ogłoszenia: 34254a08032b9c5e

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca sezonowa przy zbiorze warzyw szparagów – Fellbach 2015”

  1. robertszymanski na 21 lutego 2015 @ 08:30

    witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt 604697138

  2. praca100 na 5 marca 2015 @ 23:47

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara10000@wp.pl

    Pozdrawiam