€ 7,20 euro brutto/h

Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie przy roślinach ozdobnych od maja 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 4,5 miesiąca
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 03:44

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy pielęgnacji roślin szklarniowych i na polu. Oferta z Lipska bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 7,20 euro brutto/h

Termin: praca od II połowy maja do końca września 2015

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie wykonywał prace ogrodnicze przy roślinach typu: wrzosy, azalie czy bluszcz.
  • Do zadań należeć będzie między innymi sadzenie, pielęgnowanie, podcinanie, rozsadzanie roślin.
  • Prace wykonywane będą na polach oraz w szklarni.

Oczekiwania:

  • gotowość podjęcia pracy od drugiej połowy maja i pozostania w Niemczech do końca września 2015
  • brak problemów zdrowotnych
  • preferowane zgłoszenia od par
  • od niektórych osób będzie wymagana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Oferta:

  • na miejscu zapewniona jest odzież robocza oraz gumowce
  • ilość godzin uzależniona od warunków atmosferycznych
  • przeważnie przy ok 5-6 dniach pracy tygodniowo pracownik wypracuje ok. 42-52 godziny
  • pracodawca zapewnia płatne (4,32 euro/doba) zamieszkanie w 2 osobowych kontenerach na terenie plantacji,
  • pracownik ma dostęp do łazienki z pralką, prysznicem oraz WC oraz kuchni

Pracownik który decyduje się podjąć tę pracę powinien zabrać ze sobą: odpowiednie ubranie oraz obuwie, jedzenie oraz pieniądze na pierwszy tydzień, niezbędne środki czystości oraz sztućce i naczynia.

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie mailowej prosimy przesłać na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem: „SZKLARNIE LIPSK”

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/szklarnie/

ID ogłoszenia: 88455415f1207d6f

5 Odpowiedzi na “Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie przy roślinach ozdobnych od maja 2015”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. Chrismes89 na 30 kwietnia 2015 @ 16:41

    Witam serdecznie,jestem zainteresowany praca w państwa firmie proszę o kontakt nr.794-977-917

  3. robert1967 na 1 maja 2015 @ 12:47

    Witam
    Jest zainteresowany państwa oferta jestem po szkole ogrodniczej i mam praktykę w tej dziedzinie mój nr 662080731
    Pozdrawwiam

  4. Basia_74 na 3 maja 2015 @ 22:25

    Witam jestem zainteresowana Państwem propozycją pracy , Mam 40 lat jestem sumienna bez zobowiązań i moge pracować do września.

    basia540@interia.eu

  5. JanWesolowski na 8 maja 2015 @ 12:04

    Witam jestem zainteresowany pańską ofertą . Doświadczenie przy sadzeniu . Sumienny oraz pracowity . Możliwość zaczęcia pracy od teraz do września.

    danielomonelo@wp.pl

    TEL: 505 490 215