€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa w szklarni przy zbiorach ogórków Senftenberg 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Senftenberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2015 02:25

Niemcy praca sezonowa przy pielęgnacji i zbiorze ogórków. Zatrudnienie w szklarni z Senftenberg od kwietnia do października 2016 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru ogórków

Lokalizacja: Senftenberg, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od kwietnia do października 2016

Obowiązki:

  • Praca w szklarni przy pielęgnowaniu warzyw takich jak pomidory i ogórki. Pracownik będzie odpowiedzialny również za zbiór ogórków. Inne prace szklarniowe mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w podanym powyżej terminie
  • mile widziane osoby z własnym transportem
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności wydane KRK
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • sprawność, zręczność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia w Niemczech
  • wynagrodzenie wypłacane co dwa tygodnie
  • praca sezonowa od kwietnia do października
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisanej z agencją pracy
  • miejsce zamieszkania w hotelu robotniczym
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • pomoc polskiego rezydenta

Aplikacja:

Pary spełniające podane przez nas wymogi oraz zainteresowane przedstawioną ofertą prosimy o wspólne przesłanie aplikacji najlepiej w języku niemieckim lub ewentualnie angielskim na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu proszę zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny: zo/de/001/16

Red-Dot Arbeitsvermittlung
Fischerfeldstraße 8-0
60311 Frankfurt am Main
Red-Dot@worker.com

ID ogłoszenia: 413566dc11d7c7d6