€ 11,50 €/h +23-55 dieta

Niemcy praca ślusarz-spawacz MAG jako monter schodów i balustrad w Hamburgu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 02:52

Na terenie Hamburga od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie dla ślusarzy-spawaczy MAG na stanowisku montera schodów i balustrad.

Oferujemy pracę jako Monter/spawacz MAG w Niemczech
Opis stanowiska pracy:
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko ślusarza/spawacza metodą MAG w Niemczech

Miejsce zlecenia: Niemcy, Hamburg

Obowiązki:
• Budowanie schodów i balustrad (spawanie metodą MAG)

Wynagrodzenie: 11,5 EUR brutto/godzinę + 23-55 EUR dieta dzienna;

Oferujemy:
• Zatrudnienie na warunkach niemieckich
• Zorganizowane zakwaterowanie
• Opiekę polskiego Koordynatora w czasie trwania kontraktu
• Możliwość długotrwałej współpracy

Wymagania:
• Doświadczenie w spawaniu metodą MAG
• Wymagane prawo jazdy
• Gotowość do podjęcia zlecenia w Niemczech
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1)

Tel.: +48717357375

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim lub polskim wraz ze świadectwami, w temacie podając stanowisko pracy, na e-mail praca@anfel.pl
Celem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, proszę zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 7035ef35273d0ec1

Brak tagów