€ 3500 - 4000 brutto

Niemcy praca sprzątanie specjalistyczne po zgonach bez języka Drezno od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: okres próbny 1 miesiąc, potem stała umowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2017 02:51

Polska firma działająca w Dreźnie poszukuje od zaraz 2 pracowników do specjalistycznego sprzątania po zgonach. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy sprzątaniu w rejonie wschodnich Niemiec.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Drezno (siedziba firmy)

Liczba wakatów: 2

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 3500 – 4000 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

Umowa: pierwsza na okres próbny jednego miesiąca, potem stała

Zadania:
Sprzątanie obiektów po zgonach, zabezpieczanie materiałów biologicznych do utylizacji, odkażanie powierzchni z użyciem agresywnej chemii, ozonowanie, zrywanie podłóg, tapet dezodoryzacja mieszkania etc. Zadania wykonywane są w specjalnych kombinezonach w masce przeciwgazowej. Zachowane muszą być najwyższe normy bezpieczeństwa.

Wymagania:
– silna psychika
– mile widziane osoby pracujące w rzeźniach, domach pogrzebowych oswojone z widokiem krwi
– prawo jazdy kat.B będzie atutem
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie największą zaletą
– dyspozycyjność w nienormowanych godzinach (czasami zdarzają się zlecenia nocne, weekendowe oraz w dni świąteczne)
– oferta adresowana głównie do Panów, ale jeśli Panie czują się na siłach również nikogo nie skreślamy

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki finansowe
– szkolenie wdrażające do pracy
– docelowo stała umowa o pracę po pozytywnym przejściu okresu próbnego
– wszystkie niezbędne środki do pracy w tym ubranie robocze spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa
– tymczasowe mieszkanie na pierwszy miesiąc pracy (koszt ok 150 euro) po tym okresie firma pomaga i pośredniczy w wynajęciu samodzielnego mieszkania

Jako firma na rynku niemieckim jesteśmy obecni od niecałego roku, posiadamy jednak doświadczenie nabyte w Polsce. Wyróżniamy się szybkością działania, profesjonalnoscią oraz konkurencyjną ceną. Dzięki temu odnotowujemy stały wzrost zainteresowania naszymi usługami.

Osoby, które są pewne, że poradzą sobie w takiej pracy prosimy o przysłanie CV na adres: Spezialreinigung@fastservice.com

ID ogłoszenia: 391596ba4437e6db

22 komentarze na “Niemcy praca sprzątanie specjalistyczne po zgonach bez języka Drezno od zaraz”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy.
    Podaje nr kontaktowy 794 645 124
    Pozdrawiam, Krzysztof

  2. KarinaSaw na 20 lipca 2017 @ 22:17

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Mój nr 729293089, pozdrawiam Karina

  3. Jestem chętny podjąć pracę od zaraz tel607416647 Rafał

  4. Oskar12338 na 22 lipca 2017 @ 21:21

    Jestem zainteresowany prosze o kontakt pod nr.531215187

  5. marekusa na 24 lipca 2017 @ 12:38

    witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy nie mam przeciwwskazań do tej pracy zostawiam kontakt do mnie 514294553, pozdrawiam.

  6. ArkadiuszL na 25 lipca 2017 @ 16:33

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą .Proszę o kontakt tel.661039215

  7. slawek.palinski na 26 lipca 2017 @ 15:02

    Witam jestem 45 letnim gościem znającym się na takiej robocie jeżeli mnie potrzebujecie proszę o kontakt 518320881. Pozdrawiam Sławek.

  8. Jestem zainteresowany proszę o kontakt 667966799

  9. Gandholf na 26 lipca 2017 @ 20:09

    Witam jestem zainteresowany praca.Prosze o kontakt 505163807

  10. merkurypl na 27 lipca 2017 @ 13:05

    Dzien dobry
    jestem zainteresowany bardzo poważnie ,proszę o kontakt +48 509335961

  11. merkurypl na 27 lipca 2017 @ 13:06

    witam
    wysłałem moje CV ,proszę o odpowiedz
    48509335961

  12. Witam czy ogłoszenie jest aktualne, jak tak to proszę o kontakt 48 665718020

  13. Jestem zainteresowany, poszę o podanie aktualnego adresu e-mailowego do wysłania cv-podany w ofercie nie działa.

  14. Witam mam predyspozycje oraz twarde nerwy pracuje na rzezni w niemczech prosze o kontakt 537372293

  15. korzeniowski.pl na 7 grudnia 2017 @ 18:20

    Pracuję w okolicy Drezna w drukarni chcę zmienić pracę jestem mobilny i zainteresowany tą ofertą.
    nr.kontaktowy +48 608 478 243

  16. Witam , jestem wraz z kuzynem zainteresowany Państwa ofertą . Pracowaliśmy razem na kontraktach w Niemczech i jeżeli jest Państwa oferta dalej aktualna Proszę o kontakt 531806888 . Wysłałem już jakiś czas temu CV w celu weryfikacji i na ewentualność podjęcia naszej współpracy z Państwa firmą . Pozdrawiam Damian Sz.

  17. WITAM, CZY OFERTA NADAL AKTUALNA ? JESTEM ZAINTERESOWANA PRACĄ. MÓJ TELEFON. WRAZIE CHĘCI KONTAKTU PROSZĘ O WIADOMOŚC SMS
    579408458 . POZDRAWIAM ZANETA

  18. Witam czy oferta jest dalej aktualna ? prosił bym o wiadomość sms.
    Pracowałem już w Anglii oraz Niemczech na podobnych stanowiskach. Jestem wstanie pracować wydajnie i długo. Mam biegły angielski i troszke gadam po niemiecku. bardzo proszę o kontakt czy oferta jest dalej aktualna.

    oto mój numer telefonu – 697843215

  19. Damian2707 na 10 lipca 2019 @ 12:28

    Witam jestem zainteresowany pracą mogę zacząć od zaraz. Jeśli oferta jest nadal aktualna to proszę o kontakt 605289401

  20. Oszalek123 na 4 sierpnia 2019 @ 11:37

    Witam.
    Próbowałem wysłać maila ale jest problem z adresem. Jestem zainteresowany pracą, proszę o kontakt 690040493 Mariusz

  21. Damian0206 na 28 stycznia 2020 @ 20:32

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.Podejme każdy rodzaj pracy ponieważ w wielu branżach mam doświadczenie. Proszę o kontakt telefoniczny 517523583. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    Wróblewski Damian

  22. Iwonaambroziak na 31 stycznia 2020 @ 06:47

    Witam Jestem zainteresowana praca ,prawo jazdy kat.B od 1998 r.Iwona tel.+48782266799

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Spezialreinigung

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Spezialreinigung »

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.