€ 3500 - 4000 brutto

Niemcy praca sprzątanie specjalistyczne po zgonach bez języka Drezno od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: okres próbny 1 miesiąc, potem stała umowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2017 02:51
  • Wygasa: 2 dni, 20 godzin

Polska firma działająca w Dreźnie poszukuje od zaraz 2 pracowników do specjalistycznego sprzątania po zgonach. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy sprzątaniu w rejonie wschodnich Niemiec.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Drezno (siedziba firmy)

Liczba wakatów: 2

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 3500 – 4000 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

Umowa: pierwsza na okres próbny jednego miesiąca, potem stała

Zadania:
Sprzątanie obiektów po zgonach, zabezpieczanie materiałów biologicznych do utylizacji, odkażanie powierzchni z użyciem agresywnej chemii, ozonowanie, zrywanie podłóg, tapet dezodoryzacja mieszkania etc. Zadania wykonywane są w specjalnych kombinezonach w masce przeciwgazowej. Zachowane muszą być najwyższe normy bezpieczeństwa.

Wymagania:
- silna psychika
- mile widziane osoby pracujące w rzeźniach, domach pogrzebowych oswojone z widokiem krwi
- prawo jazdy kat.B będzie atutem
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie największą zaletą
- dyspozycyjność w nienormowanych godzinach (czasami zdarzają się zlecenia nocne, weekendowe oraz w dni świąteczne)
- oferta adresowana głównie do Panów, ale jeśli Panie czują się na siłach również nikogo nie skreślamy

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe
- szkolenie wdrażające do pracy
- docelowo stała umowa o pracę po pozytywnym przejściu okresu próbnego
- wszystkie niezbędne środki do pracy w tym ubranie robocze spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa
- tymczasowe mieszkanie na pierwszy miesiąc pracy (koszt ok 150 euro) po tym okresie firma pomaga i pośredniczy w wynajęciu samodzielnego mieszkania

Jako firma na rynku niemieckim jesteśmy obecni od niecałego roku, posiadamy jednak doświadczenie nabyte w Polsce. Wyróżniamy się szybkością działania, profesjonalnoscią oraz konkurencyjną ceną. Dzięki temu odnotowujemy stały wzrost zainteresowania naszymi usługami.

Osoby, które są pewne, że poradzą sobie w takiej pracy prosimy o przysłanie CV na adres: Spezialreinigung@fastservice.com

ID ogłoszenia: 391596ba4437e6db

9 Odpowiedzi na “Niemcy praca sprzątanie specjalistyczne po zgonach bez języka Drezno od zaraz”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy.
    Podaje nr kontaktowy 794 645 124
    Pozdrawiam, Krzysztof

  2. KarinaSaw na 20 lipca 2017 @ 22:17

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Mój nr 729293089, pozdrawiam Karina

  3. Jestem chętny podjąć pracę od zaraz tel607416647 Rafał

  4. Oskar12338 na 22 lipca 2017 @ 21:21

    Jestem zainteresowany prosze o kontakt pod nr.531215187

  5. marekusa na 24 lipca 2017 @ 12:38

    witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy nie mam przeciwwskazań do tej pracy zostawiam kontakt do mnie 514294553, pozdrawiam.

  6. ArkadiuszL na 25 lipca 2017 @ 16:33

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą .Proszę o kontakt tel.661039215

  7. slawek.palinski na 26 lipca 2017 @ 15:02

    Witam jestem 45 letnim gościem znającym się na takiej robocie jeżeli mnie potrzebujecie proszę o kontakt 518320881. Pozdrawiam Sławek.

  8. Jestem zainteresowany proszę o kontakt 667966799

  9. Gandholf na 26 lipca 2017 @ 20:09

    Witam jestem zainteresowany praca.Prosze o kontakt 505163807

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Spezialreinigung

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Spezialreinigung »