€ 13,25 brutto/h

Niemcy praca tymczasowa bez języka przy pakowaniu lodów od zaraz w Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 mc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 września 2020 03:34

Firma z Hamburga poszukuje od zaraz pakowaczy do tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu lodów na produkcji. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu na cały czas trwania kontraktu.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Umowa: na 6 miesięcy

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Liczba wakatów: 4

Pensja: 13,25 euro brutto na godzinę pracy +premie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce lodów oraz deserów mrożonych
  • praca wykonywana będzie w warunkach chłodniczych – pracodawca zapewnia niezbędną odzież ochronną
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości, dbanie o ciągłość, a także pakowanie produktów

Oczekiwania:

  • zdolność do wydajnej pracy grupowej
  • samodzielność
  • motywacja
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana na każdym poziomie
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją
  • gotowość do pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pracodawca zapewnia częściowy zwrot kosztów przejazdu do Niemiec – wyłącznie na podstawie paragonów
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • niemiecką umowę o pracę na 6 miesięcy
  • darmowe zakwaterowanie z dostępem do internetu
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymogi proszone są o wysyłanie zgłoszeń na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns_bremen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/09/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-lodow-od-zaraz-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 6195f4fecbed406b