€ 260 euro tygodniowo

Niemcy praca u niemieckiej rodziny jako opiekunka dziecięca/au pair Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 9 do 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2014 01:25

Rodzina niemiecka z Kolonii poszukuje kandydata na stanowisko opiekunka dziecięca-au pair. Oferta pracy w Niemczech od sierpnia 2014. Zatrudnienie przy opiece nad dziećmi i pomocy w obowiązkach domowych.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca/au pair

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: kieszonkowe w wysokość 260 euro tygodniowo plus 600 euro na rok aby opłacić kurs języka niemieckiego.

Termin: wyjazd od sierpnia 2014

Obowiązki:

  • Praca u niemieckiej rodziny przy opiece nad dwójką dzieci w wieku 5 i 10 lat.
  • Do zadań należeć będzie również pomoc w domowych obowiązkach.

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • pracowitość, odpowiedzialność, entuzjazm
  • chęć nauki języka
  • wiek pomiędzy 18 a 29
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na okres od 9 do 12 miesięcy
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • poszukiwana osoba musi być bezdzietna, niezamężna i wolna od nałogów

Oferujemy:

  • praca na okres od 9 do 12 miesięcy
  • zapewniony kurs języka niemieckiego
  • bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie plus kieszonkowe w zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i przy drobnych obowiązkach domowych
  • oddzielny pokój
  • bilet na przejazdy komunikacją miejską
  • zapewnione ubezpieczenie
  • bezpłatny przejazd do Niemczech

Aplikacja:
Więcej informacji można uzyskać na stronie prowork.com.pl

  • Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl
  • kontakt telefoniczny pod numerem: 502095536

źródło: https://www.prowork.com.pl/oferta/a/view/id/22363

ID ogłoszenia: 21353b986b70739c