€ 1000 - 1500 euro netto

Niemcy praca w Aichach – opieka nad starszą Panią od 5 lipca 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aichach
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2017 00:27

Od 5-go lipca 2017 potrzebna rzetelna opiekunka osób starszych gotowa podjąć pracę w Niemczech. Zatrudnienie przy opiece nad Panią w wieku 75 lat z demencją i chorobą parkinsona.

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Miejsce pracy: Aichach (Niemcy)
Podopieczna: 75 lat, 63 kg, 166 cm
Start: 05.07.17

Sprawdzona oferta zmianowa!

Dolegliwości:

- II stopień niepełnosprawności,
- demencja,
- Parkinson,
- zapomina się, bywa nieobecna.

Obowiązki:

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,
- pomoc w p oruszaniu (wstawanie z łóżka),
- pomoc w regularnym pobieraniu płynów,
- codzienna pomoc w zmianie odzieży,
- pranie, prasowanie, gotowanie,
- utrzymanie porządku w domu.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),
- cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,
- mile widziane prawo jazdy kat. B, referencje, listy od podopiecznych oraz wspólne zdjęcia.

Oferujemy:

- oferujemy legalną pracę w Niemczech,
- wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,
- wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,
- indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- przejazd w obie strony,
- własny pokój,
- tv, internet.

Zachęcamy do aplikowania!
KONTAKT Help
Śniadeckich 22/1a 85-011 Bydgoszcz
tel.: 518788038

ID ogłoszenia: 805594b9ffe7176e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: s.czech
  • Zarejestrowany od: 12 grudnia 2016

Inne przedmioty dodane przez s.czech

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez s.czech »