€ 1800 euro brutto/mc

Niemcy praca w Akwizgranie od zaraz bez znajomości języka na magazynie z częściami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Akwizgran
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2016 03:49

Hurtownia części auto-moto z siedzibą w Akwizgranie zatrudni od zaraz pracownika na magazyn. Oferta bez znajomości języka dla Polaków. Niemcy praca na magazynie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Akwizgran

Pensja: 1800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień z użyciem skanera ręcznego
  • pakowanie, zabezpieczanie i adresowanie paczek
  • pracownik zatrudniony jest na magazynie dużej hurtowni z częściami i akcesoriami samochodowymi

Oczekiwania:

  • otwartość
  • świetna organizacja czasu pracy
  • szybkość w nawiązywaniu kontaktów
  • zdolności interpersonalne
  • doświadczenie
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • mile widziana znajomość branży auto-moto
  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • wynagrodzenie w wysokości 1800 euro na miesiąc brutto przy 160 godzin pracy
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie, w cenie 200 euro za miesiąc
  • samodzielne stanowisko pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszeń mailowo na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: magazyn-czesci-samochodowych/10/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/akwizgran-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-czesci-samochodowych/

ID ogłoszenia: 3215807f09318e29

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.