€ 1700 euro brutto/mc + dieta

Niemcy praca w Berlinie jako kurier-kierowca kat.B rozwożenie przesyłek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 marca 2016 03:38

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu przesyłek na terenie Berlina. Oferta dotyczy stanowiska kuriera i jest do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Kurier – Kierowca kat.B

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 1700 euro brutto na miesiąc plus dieta w wysokości 160 euro miesięcznie

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska pracy:

  • przez pierwsze dwa tygodnie, pracownicy których zatrudnimy będą przechodzić ‚szkolenie’ – przyuczenie do późniejszych, samodzielnych prac
  • rozwożenie paczek do klientów
  • zbieranie potwierdzeń odbioru
  • zbieranie paczek do wysyłki
  • rozliczanie się z przesyłek na magazynie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w jeżdzieniu autami typu: Sprinter
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym – uniwersytecki poziom A1-A2
  • duża odpowiedzialność, punktualność i orientacja w terenie

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach, podpisaną bezpośrednio z niemieckim przełożonym
  • praca przez 5 dni w tygodniu
  • zapewnione auto służbowe
  • wsparcie w zorganizowaniu noclegu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie wiadomości e-mail na poniżej podany adres kontaktowy:

  • info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/8-kurierow-praca-w-berlinie-1700-euro-brutto-id345544.html

ID ogłoszenia: 52756e61732dbdfa