€ 8,50 euro/h brutto

Niemcy praca w Berlinie przy pakowaniu przypraw bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 września 2015 22:29

Oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Berlinie przy pakowaniu przypraw na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik zajmuje się pakowaniem przypraw przy taśmie oraz kontrolowaniem jakości tych produktów. Inne zadania to dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej.

Wymagania:
- doświadczenie przy pakowaniu będzie mile widziane
- zmotywowanie do wykonywania danej pracy
- szybkość, energiczność, niezawodność, zdeterminowanie
- dostosowanie się do zmiennych godzin pracy
- umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim będzie atutem
- radzenie sobie ze stresem
- przyjazne usposobienie

Oferujemy:
- pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
- w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim koordynatorem
- na miejscu zapewniamy niezbędne szkolenia
- praca również na stałe
- zapewniamy ubezpieczenie i odprowadzanie składek

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (po niemiecku) na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Pakowanie przypraw, Berlin.
Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-przypraw-berlin/

ID ogłoszenia: 75455ec7ee74bb32

9 Odpowiedzi na “Niemcy praca w Berlinie przy pakowaniu przypraw bez znajomości języka”

  1. Marcin 26 lat jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. aneta060490 na 9 września 2015 @ 07:16

    Jestem zainteresowana oferta.prosze o kontakt 698 968 891 mail barwiakaneta63@gmail.com

  3. Marta 29 lat jestem zainteresowana oferta prosze o kontakt 501608931

  4. RafalMuchala na 10 września 2015 @ 18:45

    Witam bym był zainteresowany tą pracą możliwość natychmiastowego wyjazdu proszę o kontakt jak najszybciej nr.tel.669669562

  5. RafalMuchala na 10 września 2015 @ 18:45

    Witam bym był zainteresowany tą pracą możliwość natychmiastowego wyjazdu proszę o kontakt nr.tel.669669562

  6. DawidSzukamPracy na 11 września 2015 @ 01:33

    Dawid 19 lat, bardzo potrzebuje pracy proszę o kontakt telefoniczny 721124554, bądź elektroniczny drogą E’mailowa : MegaDawidoo@o2.pl

  7. 1986 Damian na 11 września 2015 @ 22:37

    WItam mam 29 i uprawnienia na wózki widłowe i jestem zaintersowany pracą proszę o kontakt 603179281 bądż pocztą damian.gawlik@o2pl. Dziękuje i pozdrawiam .

  8. Witam.Jestem zainteresowana pracą od zaraz.Proszę o kontakt pod nr 608 282 705.

  9. Witam chętnie podejmę sie pracy sam lub z kolegą. Dwie młode osoby pełne chęci do pracy bez żadnych nałogów. Proszę o kontakt 726707821 lub pocztą pawel259@vp.pl