€ do negocjacji

Niemcy Praca w biurze tłumaczeń z 57-letnią tradycją Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: biegła
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 marca 2014 18:29

Ogłoszenie do pracy w Niemczech w biurze tłumaczeń w Berlinie dla osoby z biegłą znajomością języka niemieckiego oraz komunikatywnym językiem angielskim.

Jesteśmy firmą z 57-letnią tradycją świadczącą kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń. Posiadamy filie w 7 miastach.

Poszukujemy osoby do pracy na samodzielnym stanowisku w nowo powstającym oddziale naszej firmy w Berlinie.

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie klientów
- bieżąca obsługa klienta (elektroniczna i telefoniczna)
- obsługa wszystkich etapów usług tłumaczeniowych (m.in. przygotowywanie wyceny, przyjmowanie zleceń od klientów i przekazywanie ich do dalszej realizacji, monitorowanie przebiegu zleceń oraz weryfikowanie dokumentów pod kątem ich zgodności)

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Office) oraz urządzeń biurowych
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17
- komunikatywność, otwartość, umiejętność budowania relacji z klientem oraz zapewnienia wysokiej jakości jego obsługi
- rzetelność i zaangażowanie
- doskonała organizacja pracy własnej
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników pracy
- możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia i podwyższenia kwalifikacji zawodowych
- odpowiedzialne, samodzielne stanowisko pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 133 poz. 883).

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres:
berlin@mtlumaczenia.pl
mTlumaczenia.pl

ID ogłoszenia: 5305328bfc1b51a9

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: mtlumaczenia
  • Zarejestrowany od: 18 marca 2014

Inne przedmioty dodane przez mtlumaczenia

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez mtlumaczenia »