€ 8,50 euro/h brutto

Niemcy praca w Bremen bez języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 12 września 2015 01:49

Od zaraz zatrudnimy 4 pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech, Bremen przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej. Na miejscu pomagamy znaleźć zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
Kosmetyki należy umieścić w specjalnych plastikowych wytłoczkach, a następnie zapakować je w kartoniki i odłożyć na taśmę produkcyjną

Wymagania:
– szybkość, dokładność, zaradność, spostrzegawczość
– bez problemów ze zdrowiem
– dostosowanie się do godzin pracy
– stanowisko dla osób niekaranych + zaświadczenie o niekaralności
– wyjazd od zaraz
– gotowość pozostania w Niemczech przez 6 miesięcy

Oferujemy:
– wpieramy pracowników podczas szukania zakwaterowania
– dobrze płatną pracę
– zdobycie nowego doświadczenia
– zatrudnienie na pół roku
– korzystanie z niemieckich świadczeń socjalnych
– ubezpieczenie i odprowadzanie składek
– zapewniamy również niezbędne szkolenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: Beschaftigung@germanymail.com z tematem: Pakowacz kosmetyków, Bremen.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-bremen-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 100055f34245e5eea

1 odpowiedź na “Niemcy praca w Bremen bez języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz”

  1. Witam.Jestem zainteresowana pracą, wraz z koleżanką.tel.531081218.
    pozdrawiam