€ 10-11 euro/h + dieta

Niemcy praca w budownictwie Bawaria dla malarza-tapeciarza od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 00:31

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na budowie dla malarza – tapeciarza. Zatrudnienie w budownictwie na terenie miasta Bawarii do podjęcia od zaraz. Zakwaterowanie zorganizowane jest dla pracowników na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz
Lokalizacja: Bawaria, Niemcy
Pensja: 10-11 euro brutto na godzinę i dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 35 euro netto
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie ścian i podłóg pod dalsze prace
  • wyrównywanie powierzchni
  • szpachlowanie, gipsowanie
  • malowanie oraz tapetowanie

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia zawodowego lub wykształcenia
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • zdolność do pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na czas trwania umowy
  • bardzo dobre wynagrodzenie w wysokości 10-11 euro brutto na godzinę plus dieta dzienna wynosząca 35 euro netto na dzień
  • zamieszkanie odpłatne zapewnione jest na miejscu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości e-mal na poniżej podany adres kontaktowy:

  • besthillwork.4094570@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarztapeciarz-id640363.html

ID ogłoszenia: 144594a67b4d3b53

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.