€ 12-17€ brutto /h

Niemcy praca w budownictwie bez języka jako monter płyt kartonowo-gipsowych, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monchengladbach / Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 tygodnie, 3 miesiące, 1 rok
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 01:46

M.in. w rejonie Hamburga dostępna od zaraz praca w Niemczech na budowie jako monter płyt kartonowo-gipsowych. Zatrudnienie bez języka niemieckiego jest możliwe.

OSTATNIA SZANSA NA WYJAZD JESZCZE PRZED ŚWIĘTAMI:
#monterpłyt #pracadlamonteragk #praca_dla_montera #monter_płyt_GK_niemcy #monter_do_niemiec #pracamonterpłyt #praca_dla_montera
AXEL GmbH jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem
na rynku niemieckim. Jesteśmy wykonawcą instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Z uwagi na ciągły rozwój spółki aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w naszym zespole.
OFERTA PRACY:
Stanowisko : MONTER PŁYT GIPSOWYCH (GK)
Miejsce wykonywania pracy: Niemcy (Dusseldorf /Duisburg)
Termin rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ, nabór ciągły
Wynagrodzenie: 12-17 € brutto ( stawka ustalana indywidualnie w oparciu o doświadczenie i umiejętności)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– montaż płyt kartonowo-gipsowych,
– dobieranie i docinanie materiału,
– obsługa elektronarzędzi.
WYMAGANIA:
– udokumentowane kilkuletnie doświadczenie,
– mile widziane wykształcenie kierunkowe,
– min. podstawowa znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to warunek konieczny,
– mile widziane czynne prawo jazdy kat. B,
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
OFERUJEMY:
– niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z nami, bez pośredników,
– składki ubezpieczeniowe oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę,
– darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych,
– dojazdy do pracy samochodem służbowym,
– niezbędne narzędzia pracy,
– możliwość regularnych zjazdów do Polski w oparciu o urlopy planowane,
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: gmbhrekrut@wp.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

ID ogłoszenia: 4165fb67a9d3d8bc