€ 12 euro brutto/h + zakwaterowanie

Niemcy praca w budownictwie Cheminitz od zaraz murarz/tynkarz/szpachlarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cheminitz
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 9 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 marca 2016 02:17

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko szpachlarz – murarz – tynkarz. Niemcy praca w Cheminitz na budowie dla pracowników budowlanych od zaraz przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Murarz – tynkarz – szpachlarz

Miejsce zatrudnienia: Cheminitz, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Start: od godziny 6 rano, 14 marca

Obowiązki:

  • prace budowlany przy murowaniu, tynkowaniu i szpachlowaniu
  • inne prace wykończeniowe mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się za pomocą języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • szybkość, zwinność, dokładność, odpowiedzialność
  • samodzielność, profesjonalizm
  • konieczne doświadczenie
  • praktyka zawodowa w naciąganiu struktury wnętrz
  • preferowane osoby z zawodem tynkarza albo technologa robót wykończeniowych
  • sprawne tynkowanie ręczne i maszynowe

Zapewniamy:

  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi standardami – podpisana zostanie bezpośrednio z niemieckim przełożonym – bez pośredników
  • uczciwe wynagrodzenie
  • bezpłatne lokum zorganizowane na miejscu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na okres 9 miesięcy
  • pełny etat – w przybliżeniu ok. 45-90 godzin w tygodniu
  • praca 10 dni bez przerwy i 4 dni wolne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres: info@polfach.de

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 0049 151 459 680 52

źródło: http://www.praca4u.net/tynkarz-gipsowy-murarz-szpachlarz-do-firmy-budowlanej-id344504.html

ID ogłoszenia: 9856dc7db2c4d8a