€ do uzgodnienia

Niemcy praca w budownictwie dla elektryków od zaraz Cottbus blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 września 2020 01:11

Firma działająca w rejonie Cottbus (blisko granicy) poszukuje rzetelnych elektryków do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie – kładzenie kabli, instalacja oświetlenia, ogrzewania.

W związku z dużą ilością zapytań na regionalnym rynku pracy poszukujemy pracowników na stanowisko:
– Elektryk
Oferujemy zatrudnienie w niemieckiej firmie oraz wynagrodzenie ponad aktualnie obowiązującą taryfa, a także dodatki takie jak: częściowy zwrot kosztów dojazdu oraz diety.
Twoje obowiązki:
– kładzenie kabli, instalacja oświetlenia, ogrzewania
– montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
– naprawa uszkodzonych elementów w rozdzielniach energii elektrycznej
Twój profil:
– Jesteś osoba komunikatywna
– Nie boisz sie nowych wyzwan
– Jestes otwarty na nowe umiejetnosci
– Potrafisz czytac rysunek techniczny oraz plany
– Twoja znajomość języka niemieckiego jest na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
– zawsze świeżą filiżankę kawy
– osobiste doradztwo oraz opiekę polskojęzycznego konsultanta na każdym etapie rekrutacji
– punktualne platnosci
– mozliwosc tygodniowych wyplat
– do 30 dni urlopu oraz bonus zdrowotny
– dodatki socjalne takie jak: Weinachtsgeld/Urlaubsgeld
– miejsca pracy niedaleko Twojego miejsca zamieszkania

ZAC Personalservice GmbH
Jesteśmy dynamiczna oraz innowacyjna firma z niezwykle zaangażowanymi właścicielami, którzy posiadają ponad 10 letnie doświadczenie w branży personalnej. Aktualnie poszukujemy pracowników z dużą dawka zaangażowania i pozytywnego nastawienia.
Rozbudziliśmy Twoja ciekawość?
– oczekujemy w takim razie na Twój telefon pod numerami: +49 0355 784 25 00 / +48 784 771 208
W przypadku pytań jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach
od 8:00 do 17:00

ID ogłoszenia: 6085f5f44ea6792b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Gabriel_ZAC
  • Zarejestrowany od: 14 września 2020

Inne przedmioty dodane przez Gabriel_ZAC

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Gabriel_ZAC »