€ od 1500 do 2000 euro netto miesięcznie

Niemcy praca na budowie dla montera izolacji termicznej od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 maja 2014 00:06

Oferujemy zatrudnienie dla Polaków od zaraz na stanowisku pracownik przy dociepleniach budynków. Praca w Niemczech w Dortmundzie na budowie przy montowaniu instalacji termicznej

Stanowisko: Monter dociepleń

Miejsce pracy: Dortmund

Zarobki: od 1500 do 2000 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • Zadania będą wykonywane samodzielnie.
  • Obowiązkiem będzie montowanie dociepleń, malowanie oraz szpachlowanie powierzchni
  • przygotowanie niezbędnych mieszanek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
  • doświadczenie przy montowaniu dociepleń
  • obeznanie w tematyce dociepleń
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • wysoka fachowość
  • perfekcjonizm

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora władającego językiem polskim
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niemieckie warunki pracy
  • możliwość korzystania ze świadczeń niemieckich i bogatego pakietu socjalnego
  • wsparcie przy uzyskaniu kindergeld
  • pomoc przy poszukiwaniu zamieszkania
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z dokumentami potwierdzające doświadczenie i kwalifikacje prosimy przesłać na adres:

  • dietmargollan@web.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21594j/

ID ogłoszenia: 615536ce79e7f25e

2 komentarze na “Niemcy praca na budowie dla montera izolacji termicznej od zaraz Dortmund”

  1. Roman1982 na 14 maja 2014 @ 10:26

    Witam jestem zainteresowany- 511630785

  2. Witam jestem zainteresowany wasza oferta
    Pracy mieszkam w dortmundzie 01601824470