€ 10 euro netto za godzinę

Niemcy praca w budownictwie dla murarzy prawo jazdy kat.B, auto Koblenz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolice Koblenz
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 14:25

Poszukujemy osób gotowych do podjęcia dłuższej pracy w Niemczech na stanowisku Murarza w budownictwie (Koblenz). Język wymagany komunikatywny niemiecki, mile widziane doświadczenie w zawodzie. Prawo jazdy kat B + własny samochód jest wymogiem koniecznym. Miejsce pracy w okolicach Koblenz

Stanowisko: murarz
Lokalizacja: Niemcy, okolice Koblenz
Wynagrodzenie: 10 euro netto za godzinę

Zadania:
- wznoszenie ścian z cegieł, elementów betonowych
- układanie elewacji
- wykuwanie otworów

Wymagania:
- doświadczenie w oferowanej branży
- samodyscyplina, dobre zdrowie
- dobre nastawienie do pracy
- wytrzymałość fizyczną
- posiadanie samochodu
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- wyjazd na dłuższy okres

Oferujemy:
- jasno określone zasady pracy
- miłą atmosferę
- dobrą płacę
- zapewniamy miejsce zamieszkania
- ubezpieczenie
- długi okres pracy
- zaliczki pod koniec każdego tygodnia

Aplikacja:
Wszystkich chętnych do podjęcia pracy zapraszamy do wysyłania swojego CV (w języku niemieckim) pod adres: biuro flexjob.pl w temacie maila proszę wpisać: KBZ/301/DE.
Można też aplikować telefonicznie pod numer: 032 7465740 lub 501501911

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Źródło:

ID ogłoszenia: 21452f66f8464082