€ 10,10 brutto + 2 euro netto diety/h

Niemcy praca w budownictwie jako malarz – tapeciarz, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 września 2016 05:21

Firma budowlana ze Stuttgartu poszukuje pilnie malarzy-tapeciarzy do pracy w Niemczech w budownictwie przy malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu ścian, tynkowaniu oraz innych zadaniach związanych z wykończeniem mieszkań.

O naszej firmie:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji. Posiadamy certyfikat Marszałka woj.pomorskiego nr : 8620. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w branży przemysłowo produkcyjnej i opiekuńczej na terenie Europy. Świadczymy profesjonalne usługi dopasowane do wymagań klientów, posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Norwegii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisku:
MALARZA-TAPECIARZA
Posiadasz doświadczenie, jako malarz, tapeciarz? Możliwe, że to właśnie Ciebie szukamy.
Opis stanowiska:
-malowanie, tapetowanie, lakierowanie, fasady, szpachlowanie, tynkowanie

Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie minimum 5 lat,
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- Doświadczenie w Niemczech minimum rok – mile widziane,
- Doświadczenie w kładzeniu tapet,
- Własny samochód – mile widziany,
- Dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu,
- Referencje od ostatnich pracodawców,

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Ubezpieczenie zdrowotne i pakiet socjalny,
- Zapewnione zakwaterowanie,
- Odzież robocza na miejscu,

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: biuro@personalexpert.pl lub telefoniczny: 508478941. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 68557c42a8095c5b

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Personal_Expert

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Personal_Expert »