€ 13,50

Niemcy praca w budownictwie od zaraz cieśla budowlany, murarz-zbrojarz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 października 2019 01:36

Agencja „Derksen” dla klienta z Kolonii poszukuje doświadczonych cieśli, murarzy-zbrojarzy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie bez znajomości języka niemieckiego!

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). W związku z rozwojem nasz Klient – jeden z największych firm budowlanych w Polsce – poszukuje pracowników na stanowiska:

Cieśla budowlany/ Murarz/ Zbrojarz
Miejsce pracy: Niemcy, Kolonia, Wiesbaden, FFM

Obowiązki:
– dobra znajomość robót ciesielskich, murarskich i zbrojarskich, doświadczenie w pracy na dużych przemysłowych budowach

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na dużych budowach
-chęci do pracy
-mile widziane dodatkowe uprawnienia np. cieśla-murarz, cieśla-zbrojarz
-mile widziana znajomość j. niemieckiego (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:
-wynagrodzenie zasadnicze od 13,50 €/godz.
-umowę o pracę
-pracę w stałych godzinach: pon – pt 7-17, soboty 7-14 dla chętnych
-zakwaterowanie i dowóz na budowę zapewnia firma
-zjazdy na urlop samochodami firmowymi co 6 tygodni
-wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy bezpłatnie

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 491 676.

ID ogłoszenia: 1625d9f2a559cd9e

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.