€ 2000-2400€ netto

Niemcy praca w budownictwie od zaraz dla elektryków budowlanych 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Południowe Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 22 lutego 2021 01:56

W rejonie południowej części kraju możliwa do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech w budownictwie dla elektryków budowlanych.

Dla naszego Klienta, firmy zatrudniającej wykwalifikowanych specjalistów na terenie Niemiec, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

– montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej/przemysłowych
– montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
– wykonywanie prac przyłączeniowych

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
– doświadczenie zawodowe jako elektryk
– aktualne uprawnienia SEP G1
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Nasza oferta dla Ciebie:

– stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o niemiecką umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem
– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia zawodowego (12,70€/h + dieta ok. 20€/ dzień)
– zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez pracodawcę (w komfortowych warunkach i w bliskiej odległości od miejsca pracy)
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc w organizowaniu wyjazdu
– dodatek świąteczny i urlopowy (płatny urlop wypoczynkowy od 24 do 30 dni w roku)
– możliwość regularnych zjazdów do Polski
– możliwość długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego

praca@illustro.pl

ID ogłoszenia: 463602e1f60c584a

Brak tagów