€ 10 euro netto + zakwaterowanie

Niemcy praca w budownictwie od zaraz Monachium malarz tapeciarz z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 października 2015 02:59

Pilnie poszukujemy pracowników budowlanych w charakterze malarzy-tapeciarzy do pracy w Niemczech przy wykończeniach. Zatrudnienie w Monachium od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz, pracownik budowlany

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki:

  • z zakwaterowaniem bezpłatnym 10 euro netto/h
  • bez zakwaterowania 13 euro netto/h

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace budowlane przy wykończeniach wnętrz
  • malowanie oraz tapetowanie
  • przygotowywanie sobie powierzchni do pracy
  • dbanie o powierzone narzędzia i materiały

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • fachowość, znajomość materiałów i najnowszych technik prac budowlanych
  • mile widziane osoby z niemieckim numerem podatkowym
  • atutem będzie posiadanie świadectwa ukończenia szkoły budowlanej
  • możliwość przyjechania do Niemiec własnym autem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bez pośredników w niemieckiej firmie
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • ciągłość pracy
  • niemieckie świadczenia socjalne
  • wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu
  • umowa o pracę na czas nieokreślony zgodna z niemieckim prawem pracy
  • sześciomiesięczny okres próbny
  • zorganizowane zamieszkanie

Aplikacja:
Zapraszamy do wysłania zgłoszeń na adres: cv@crafthunt24.com

Kontakt telefoniczny: +48 86 471 14 71

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/malarz-tapeciarz-praca-w-niemczech-na-budowie-monachium-darmowe-zakwaterowanie/

ID ogłoszenia: 8745630eb911ac3b