€ do uzgodnienia

Niemcy praca w budownictwie od zaraz przy remontach, wykończeniach Lippstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lippstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 maja 2018 07:01

Szukamy pracowników budowlanych do zadań przy remontach i wykończeniach w mieście Lippstadt. Oferta aktualnej pracy w Niemczech na budowie od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym za darmo.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach oraz wykończeniach

Miejsce zatrudnienia: Lippstadt, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac budowlanych czyli remontów i wykończeń domów i mieszkań

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B oraz gotowość do przyjechania swoim autem
  • pełny profesjonalizm, sumienność, samodzielność w działaniu
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • ubezpieczenie pracownicze
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w uzgodnionym terminie
  • legalne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 577-511-922 lub 730-850-914

Dzwonić można w godzinach od 8:00 do 18:00

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-na-budowie-przy-wykonczeniach-i-remontach-od-zaraz-lippstadt/

ID ogłoszenia: 5605b05e584b0d20