€ 14-25/h

Niemcy praca w budownictwie przy remontach i wykończeniach bez języka od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2022 01:18

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Duisburgu dla budowlańców bez znajomości języka. Niemcy praca 2022 na budowie przy remontach i wykończeniach. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Zarobki: 14 do 25 euro brutto na godzinę pracy – stawka zależna od posiadanego doświadczenia, kwalifikacji, umiejętności oraz umowy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace budowlane polegające między innymi na kafelkowaniu, montażu regipsów, gładzi, malowaniu
  • inne prace wykończeniowe zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • atutem będzie zgłoszenie od osoby z prawem jazdy kat. B oraz własnym samochodem – do dojazdu do bazy, przejazdy na budowę są zapewnione
  • doświadczenie
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu – w cenie około 250 euro miesięcznie od osoby
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zatrudnienia na własnej działalności gospodarczej

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +49 1621766311

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/remonty-race-wykonczeniowe-wnetrza-i-elewacje-niemcy-14-25-CID4-IDKlMPu.html

ID ogłoszenia: 8762b8452b6e385