€ 12,5 euro brutto/h

Niemcy praca w budownictwie przy remontach i wykończeniach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 grudnia 2014 01:11

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Stuttgarcie na budowie dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Zarobki: 12,5 euro brutto za godzinę

Miejsce pracy: Stuttgart

Obowiązki:

  • Prace remontowo wykończeniowe w budownictwie
  • odświeżanie mieszkań poprzez malowanie, tapetowanie, lakierowanie ram drzwi i okien.
  • Do zadań należeć będzie również szpachlowanie oraz szlifowanie ścian.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • duża dokładność, profesjonalizm
  • pracowitość
  • dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • niezawodność
  • koniecznym warunkiem jest posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • atutem będzie umiejętność montażu izolacji termicznych oraz kładzenie podłóg

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe plus dieta w wysokości 6 euro netto za godzinę
  • pracodawca może pomóc w zorganizowania miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Jeżeli spełniasz powyżej postawione warunki prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej:

rekrutacja@polkadra.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m7eh/

ID ogłoszenia: 671548e0add23234