€ 11,10 euro brutto/h plus 30 euro netto diety

Niemcy praca w budownictwie Ulm jako murarz, tynkarz, cieśla szalunkowy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2014 01:38

Firma budowlana z Ulm zatrudni pracowników budowlanych na stanowiska: murarz, cieśla szalunkowy, tynkarz brukarz, betoniarz. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik budowlany, poszukiwani są pracownicy o specjalizacji: murarz, cieśla budowlany, brukarz, tynkarz, betoniarz

Nr ref.: 138/FABUD/DE/14

Lokalizacja: Ulm

Zarobki: 11,10 euro brutto/h plus 30 euro netto dziennej diety (dieta wypłacana jest wyłącznie za dni pracujące

Zadania:

  • Zadania przy murowaniu, stawianie ścian, nadproży.
  • Pracownicy będą odpowiedzialni za stawianie szalunków pod fundamenty oraz ich zalewanie.
  • Obowiązkiem będzie klejenie i murowanie bloczków gazobetonowych
  • Do zadań należeć będzie szalowanie i praca przy wykonywaniu stropów.
  • Zadania przystosowane do swojej specjalizacji.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • konieczne doświadczenie przynajmniej 2-3 letnie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • pożądane są osoby które mogą przyjechać do Niemiec swoim samochodem

Oferta:

  • dobre zarobki i wysoka dieta
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie, koszty pozostają o stronie pracownika
  • zapewniona legalna, niemiecka umowa
  • na miejscu pracy zapewniona jest odzież do pracy oraz odpowiednie narzędzia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: budowa@gpjc.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22e91j/

ID ogłoszenia: 333540996ad5dd03